Takım

Yıllardır yurtiçi ve yurtdışında büyük ölçekli şirketlerde üst düzey hizmetler sunan Yönetim Kurulu Başkanı Berk Kuter’in öncülüğünde, KUTER şirketlere stratejik, bütünsel ve sonuca dayalı çözümler sunan, sürekli piyasaların ve saha uygulamalarının içinde bulunarak tecrübe aktaran bir firmadır. Kuter, çözüm ortaklarına bir şirketin ihtiyacı olan tüm hizmetleri “paket çözüm” halinde sunan bir ekibe sahiptir. 

Takımda yer alan tüm uzmanlar, değişik yeteneklere sahiptir ve kendi alanlarında yıllarca üst düzey yöneticilik tecrübeleri kazanmış, teorisyenden ziyade birer “uygulayıcı” kimliğindeki kıdemli danışmanlardır. 

Ekibimiz, şirketlerin her türlü karmaşık görünen ihtiyaçlarını önce analiz eder ve gerekli çözümleri üretir ve uygular. Kuter, her bir şirketin dinamiklerinin farklı olduğunu, dolayısıyla ihtiyaçlarının “şirkete özel” düşünülmesi gerektiğini bilir ve “butik” çözümler yerine “terzi usulü” çözümler üretir. 

Kuter, her türlü projeye farklı ekip oluşturarak çözüm ortaklarının organizasyonlarına mükemmel bir uyum içinde ve onların bir parçası olarak “gömülü” olarak çalışır.